EyeDrive® – innowacyjne soczewki okularowe dla kierowców

EyeDrive® – innowacyjne soczewki okularowe dla kierowców

Soczewki okularowe EyeDrive® z technologią Reflect Control są idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto spędza dużo czasu w drodze.

EyeDrive® został stworzony, by zapewnić wyraźne, ostre widzenie w czasie prowadzenia samochodu, zarówno w dzień, jak i w nocy. Technologia Reflect Control minimalizuje drażniący efekt spowodowany zbyt duża ilością rozproszonego światła i sprawia, że postrzegamy obraz z dużo lepszym kontrastem.

Soczewki okularowe EyeDrive® występują w kilku konstrukcjach optycznych, dopasowanych do potrzeb wzrokowych kierowców:

standardowe soczewki jednoogniskowe,
soczewki indywidualizowane z szerokim polem widzenia i dodatkowym polem redukującym tzw. krótkowzroczność zmierzchową, która osłabia ostrość wzroku w słabych warunkach oświetleniowych,
soczewki progresywne, pozwalające na wyraźne widzenie także w pośrednich i bliskich odległościach u osób po 40-tym roku życia,
– dodatkową opcją jest warstwa fotochromowa Transitions® XTRActive®. Dzięki niej soczewki dopasowują się do warunków oświetleniowych, zapewniając precyzyjne widzenie zarówno w ostrym słońcu, jak i w słabo oświetlonych miejscach na drodze takich jak tunele czy obszary zalesione.

Po więcej informacji zapraszamy na oficjalną stronę soczewek EyeDrive®. 

PROMOCJA
Tylko do końca kwietnia, kupując soczewki okularowe EyeDrive® otrzymasz parę jednoogniskowych soczewek okularowych o dowolnej mocy optycznej z antyrefleksem za 1 zł!
Parę soczewek okularowych EyeDrive możesz też zakupić w bardzo atrakcyjnej cenie wybierając dowolne okularowe soczewki progresywne marki JZO™.
O szczegóły pytaj w naszych salonach.

Share this post