Soczewki progresywne Hoya Clear View

Chcesz przekonać się jak doskonale możesz widzieć dzięki zaawansowanym i spersonalizowanym konstrukcjom progresywnych soczewek okularowych typu freeform zaprojektowanych i wyprodukowanych przez firmę Hoya – odwiedź salony Grupy Optyk Rodzinny.

Wady wzroku nie należy się wstydzić, można ją doskonale korygować za pomocą kilku rodzajów korekcji odpowied- nio dobranych do osobowości, stylu życia, zasobności portfela, trendów w modzie a nawet nastroju!

Wstąp do jednego z naszych Salonów, a przekonasz się, że Grupa Optyk Rodzinny® to profesjonalizm w pełnym tego słowa znaczeniu. Od 2005 roku.

Zapraszamy!

Progresywne soczewki okularowe

Doskonałe widzenie w Twoim stylu.

Obecne tempo życia wymusza na nas wybór najbardziej kompleksowych rozwiązań. Wzrok to najważniejszy ze zmysłów – zasługuje na szczególną dbałość i najlepszą korekcję. Dzięki progresywnym soczewkom okularowym możesz zapomnieć o konieczności zmiany okularów do czytania na te do dali i odwrotnie – ponieważ zapewniają one wyraźne widzenie zarówno w obszarze tzw. bliży, dali oraz w obszarze pośrednim. To wygodne i uniwersalne rozwiązanie.

Clear View Start

Nowoczesny styl życia to dla naszego wzroku niebywałe wyzwanie. Twoja korekcja nie musi stanowić ograniczenia. Rozwój technologiczny w dziedzinie optyki okularowej pozwala zapewnić Ci doskonałe widzenie w sytuacjach dnia codziennego.
Soczewki progresywne Clear View Start, dostępne w salonach Optyk Rodzinny, zapewniają szerokie pola widzenia oraz stabilny obraz podczas poruszania się
– w pracy, domu oraz na świeżym powietrzu. Gwarantują także szybką i łatwą adaptację.

Clear View One +

Clear View One + to progresywne soczewki okularowe, które zostały stworzone z myślą o szerokim gronie użytkowników, przy założeniu, że każdy jest inny i potrzebuje soczewek progresywnych odpowiednich dla swojego stylu życia. Trzy warianty konstrukcji soczewek Clear View One + umożliwiają wyjście naprzeciw różnorodnym potrzebom osób noszących okulary. Bez względu na to jaki zawód wykonujesz i jaki styl życia prowadzisz Clear View One + dopasują się do Ciebie i Twoich oczekiwań.

Clear View One + Reader
Potrzebujesz doskonałego widzenia przede wszystkim w bliży – pracujesz przy komputerze, spędzasz większość dnia w pomieszczeniu, lubisz dużo czytać. Ta konstrukcja jest stworzona dla Ciebie.

Clear View One + Balance
Spędzasz dużo czasu zarówno w pomieszczeniach jak i na powietrzu. Jesteś aktywny, na co dzień korzystasz z nowoczesnych urządzeń cyfrowych. Potrzebujesz doskonałego widzenia na każdą odległość. Wersja konstrukcji Balance jest odpowiednia właśnie dla Ciebie.

Clear View One + Distance
Potrzebujesz szerokich pól widzenia zwłaszcza do dali. Uprawiasz sport, prowadzisz aktywny tryb życia, spędzając mnóstwo czasu na powietrzu. Soczewki Clear View One + Distance zostały zaprojektowane z myślą o Twoich potrzebach.

Clear View Advanced +

Clear View Advanced + to progresywne soczewki okularowe klasy premium, uwzględniające Twoje indywidualne potrzeby, zaprojektowane by w pełni dostosować się do Ciebie i stylu życia jaki prowadzisz. Posiadają wszystkie walory soczewek Clear View One +, a dodatkowo uwzględniają parametry indywidualne oraz sposób użytkowania okularów.

Clear View Advanced + zapewniają:

• Doskonałą ostrość widzenia, dzięki precyzyjnej korekcji oraz dokładnym pomiarom parametrów indywidualnych i odpowiedniej kalkulacji soczewek

• Wyjątkowy komfort użytkowania, także podczas korzystania z urządzeń cyfrowych

• Szerokie pola widzenia oraz łagodny przyrost mocy

• Stabilny obraz podczas poruszania się

• Trzy wersje konstrukcji: Reader, Balance, Distance uwzględniające Twój indywidualny styl życia

Soczewki progresywne Clear View dostępne są z szeroką gamą wysokiej klasy powłok antyrefleksyjnych i uszlachetnień.