O Nas

Współpraca jako podstawa zrównoważonego


Kim jesteśmy

W 2005 roku grupa optyków postanowiła działać razem w ramach OPTYKA RODZINNEGO®. Zebrane grono wywodzi się z rzemiosła i i należy do Śląskiego Cechu Optyków w Katowicach. Ustanowiliśmy statut i zastrzegliśmy w Urzędzie Patentowym nasz Znak Firmowy i hasło ” ZDROWY WZROK – DOBRE WIDZENIE”.

NASZE MOTTO BRZMI: NAJWAŻNIEJSZY JEST KLIENT

W naszych Salonach Optycznych zawsze znajdą Państwo korzystne dla siebie promocje. Największy nacisk kładziemy na wszechstronną optyczno – optometryczną obsługę klienta. Posiadamy ogromny wybór opraw okularowych i pełny zakres soczewek korekcyjnych. Szczegóły znajdują się na indywidualnych stronach naszych Członków.

Wady wzroku nie należy się wstydzić, można ją doskonale korygować za pomocą kilku rodzajów korekcji odpowiednio dobranych do osobowości, stylu życia, zasobności portfela, trendów w modzie a nawet nastroju!
Wstąp do jednego z naszych Salonów, a przekonasz się, że Grupa Optyk Rodzinny® to profesjonalizm w pełnym tego słowa znaczeniu.

Z roku na rok wzrasta liczba naszych klientów, którzy bez wahania powierzają nam sprawy swojego wzroku, za co serdecznie dziękujemy. Jakość świadczonych przez nas usług dostrzegają również nasi partnerzy handlowi, z którymi współpracujemy od wielu lat, dzięki czemu nasza oferta oprawek, szkieł, soczewek czy płynów jest bardzo bogata i stale się poszerza.

W ofercie naszych salonów Grupy Optyk Rodzinny® znajduje się kompleksowa obsługa klienta, od pierwszego spotkania z okulistą, optometrystą po realizację recept w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia, od badania po wybór odpowiedniej formy korekcji wzroku: szkieł, oprawek czy soczewek kontaktowych.